Grafit
ul. Sienkiewicza 1
42-400 Zawiercie
tel. 032 67 00 144
serwis kas : 0508 384 961
GG: 8490684
Skype: grafit_2004

POS

Toshiba ST-A10 15”

Kasy fiskalne zawiercie

Zintegrowane, małogabarytowe stanowisko POS to terminal komputerowy z panelem dotykowym oraz » drukarka fiskalna . Rozwiązanie takie dedykowane jest dla hoteli, restauracji, barów, butików i różnego rodzaju salonów sprzedaży.

Terminal dotykowy ELO 15A1

Kasy fiskalne zawiercie

Terminal dotykowy ELO 15A1 stanowi optymalne połączenie komputera PC oraz ekranu dotykowego.
Dzięki kompaktowej obudowie i szerokimi możliwościami konfiguracji urządzenie doskonale sprawdza się w różnorodnych zastosowaniach.
Pasywny system chłodzenia zapewnia bezawaryjną pracę w zanieczyszczonym środowisku a opcje montażu pozwalają na zainstalowanie terminala praktycznie w dowolnym miejscu.

ELO 15A2

Kasy fiskalne zawiercie

Terminal komputerowy 15A2 to uniwersalne narzędzie dedykowane do różnorodnych zastosowań. Wybór akcesoriów, technologii dotykowych i podstawa posiadająca dwa punkty swobody sprawiają że 15A2 doskonale sprawdza się w rozwiązaniach samoobsługowych, punktach sprzedaży, jako pulpit sterowniczy itd.
Pasywny system studzenia, podwójnie uszczelniony ekran dotykowy i niezwykle stabilna konstrukcja powodują że terminal 15A2 bardzo dobrze radzi sobie w trudnych warunkach pracy.

ELO 17A2

Kasy fiskalne zawiercie

Terminal komputerowy 17A2 jest uniwersalnym narzędziem do pracy z dowolnym oprogramowaniem działającym w oparciu o interfejs graficzny. Wysoka jasność ekranu LCD, różnorodność akcesoriów i podstawa posiadająca dwa punkty swobody sprawiają że 17A2 doskonale sprawdza się w rozwiązaniach samoobsłuchowych, punktach sprzedaży, jako pulpit sterowniczy itd.
Pasywny system studzenia, podwójnie uszczelniony ekran dotykowy i niezwykle stabilna konstrukcja powodują że terminal 17A2 bardzo dobrze radzi sobie w trudnych warunkach środowiskowych.

Komputer POS SENOR APOS-750

Kasy fiskalne zawiercie

APOS-750 to komputer POS tajwańskiej firmy SENOR przeznaczony dla stanowisk sprzedażowych. Jest to wysokiej klasy urządzenie o wszechstronnym zastosowaniu. Jednostka centralna wyposażona została w nowoczesny dwurdzeniowy procesor INTEL D525 o częstotliwości 1.8 GHz z systemem bezgłośnego chłodzenia, standardowo 2 GB pamięci RAM DDR3 i dysk twardy SATA 320 GB. Dopełnieniem całości jest rezystywny ekran dotykowy o przekątnej 15 cali oraz system operacyjny Windows POS Ready 2009 w wersji polskiej.

CENA BRUTTO: 4050,00

Komputer POS iSPOS-750

Kasy fiskalne zawiercie

Komputer POS tajwańskiej firmy SENOR iSPOS-750 to wysokiej klasy urządzenie o wszechstronnym zastosowaniu. POS został wyposażony w rezystywny ekran dotykowy o przekątnej 15 cali. Jednostka centralna wyposażona została w nowoczesny dwurdzeniowy procesor INTEL D525 o częstotliwości 1.8 GHz, standardowo 2 GB pamięci RAM DDR3 i dysk twardy SATA 320 GB. Taka konfiguracja pozwala na bardzo komfortową pracę z systemem operacyjnym Windows POS READY 2009 w werji polskiej, który jest standardowo preinstalowany na każdym komputerze oraz z aplikacją zarządzającą. Natomiast system pasywnego chłodzenia podwyższa komfort pracy i zapobiega przed przenikaniem brudu znajdującego się w powietrzu do wnętrza obudowy i jego osadzaniem się na podzespołach powodując ich przegrzewanie.

CENA BRUTTO: 4420,00

DATECS KS10

Kasy fiskalne zawiercie

Kolorowy monitor LCD DATECS KS10 wykonany w technologii TFT wyposażony w ekran dotykowy o przekątnej 10,4" stanowi idealne uzupełnienie ergonomicznego systemu sprzedaży w handlu, gastronomii lub hotelarstwie.

CENA BRUTTO: 1100,00

SENOR AMON 15E

Kasy fiskalne zawiercie

Monitor tajwańskiej firmy SENOR AMON 15E to wysokiej klasy urządzenie o wszechstronnym zastosowaniu. Monitor został wyposażony w rezystywny ekran dotykowy amerykańskiej firmy ELO o przekątnej 15 cali.

CENA BRUTTO: 2450,00