Grafit
ul. Sienkiewicza 1
42-400 Zawiercie
tel. 032 67 00 144
serwis kas : 0508 384 961
GG: 8490684
Skype: grafit_2004

Oprogramowanie

Symplex

Bistro

Kasy fiskalne zawiercie

Programy Bistro firmy Symplex stanowią kompleksowe rozwiązanie do prowadzenia sprzedaży, rozliczenia oraz kontroli utargów, magazynów i kalkulacji w gastronomii.

Small Business - Sprzedaż

Kasy fiskalne zawiercie

Program Small Business przeznaczony jest do kompleksowej obsługi małych i średnich firm ze szczególnym uwzględnieniem firm handlowych posiadających urządzenia fiskalne.
Mimo swej wszechstronności program jest łatwy w obsłudze, posiada przyjazną platformę komunikacji z użytkownikiem, a co najważniejsze doskonale sprawdza się w codziennej praktyce. Program wyposażony jest w szerokie możliwości raportowania, a wśród jego szczególnych cech należy wymienić dużą elastyczność pozwalającą na dostosowanie programu do indywidualnych potrzeb użytkownika.

CENA BRUTTO
Sprzedaż + kasy fiskalne 980 zł
Sprzedaż + kadry-płace 980 zł
Sprzedaż + księga przychodów i rozchodów 980 zł
Sprzedaż + kasy + kadry-płace 1100 zł
Sprzedaż + kasy + księga przych. i rozch.980 zł
Sprzedaż + kadry-płace + księga przych. i rozch. 1100 zł
Sprzedaż + kasy + księga przych. i rozch. + kadry-płace 1200 zł

SMALL BUSINESS MINI

Kasy fiskalne zawiercie

Wersja Mini jest uproszczoną wersją programu Small Business, przeznaczoną do prostego fakturowania.

CENA BRUTTO 300,00 ZŁ

Small Business wersja MiniKasa

Kasy fiskalne zawiercie

Wersja MiniKasa - Co to takiego?
Wersja MiniKasa jest uproszczoną wersją programu Small Business, przeznaczoną do programowania towarów w kasie fiskalnej.
Wersja MiniKasa jest przeznaczona dla klientów potrzebujących prostego programu umożliwiającego programowanie towarów w kasie fiskalnej, a nie chcącego prowadzić gospodarki magazynowej, prowadzenia rozliczeń z kontrahentami czy robienia inwentaryzacji. W przypadku, gdy w miarę rozwoju firmy, zajdzie potrzeba skorzystania z większej funkcjonalności, można rozszerzyć program o dokupienie pełnej wersji programu. W takim wypadku stosowana będzie korzystna dla klienta możliwość zapłaty różnicy pomiędzy wersją MiniKasa a odpowiednią pełną wersją programu.

CENA BRUTTO 150,00 ZŁ