Grafit
ul. Sienkiewicza 1
42-400 Zawiercie
tel. 032 67 00 144
serwis kas : 0508 384 961
GG: 8490684
Skype: grafit_2004

Czytniki kodów

Motorola (Datalogic)

Magellan 1000i

Kasy fiskalne zawiercie

Magellan 1000i to czytnik typu imager, w którym zastosowano ultraszybką, technologię wizyjną. Taka technologia pozwala na bezbłędny odczyt kodów nawet bardzo uszkodzonych, czy niewyraźnych.

Niewielkie wymiany predestynują go do zastosowań w ograniczonych przestrzeniach ladowych.
Stabilna podstawka może być zamocowana do podłoża, a możliwość jej odchylania sprzyja odpowiedniemu ustawieniu w boksie kasowym. Może być też montowany bezpośrednio na ladzie.

Magellan 2200 VS

Kasy fiskalne zawiercie

Magellan 2200 VS to wielokierunkowy, laserowy czytnik pionowy. Dzięki kompaktowej konstrukcji i bardzo dużej prędkości odczytu świetnie nadaje się do montażu w boksach kasowych i punktach o dużym i bardzo dużym natężeniu ruchu.
Niezależnie od sposobu podawania kodu kreskowego, bezbłędnie odczytuje zawarte w nim informacje.
Dobrze radzi sobie z kodami niskiej jakości, uszkodzonymi, zniekształconymi, czy bardzo gęstymi.

Magellan 2300 HS

Kasy fiskalne zawiercie

Magellan 2300 HS to laserowy wielokierunkowy czytnik wysokiej klasy, przeznaczony do zabudowy w ladach sklepowych, stosowany przez główne sieci handlowe w Europie.

Zastosowano w nim oprogramowanie do poprawy odczytu zapewniające automatyczny odczyt kodów w sposób szybki i bezbłędny, a także pozwalające na odczyt kodów słabej jakości.

Ze względu na wymiary Magellan 2300HS nie wymaga specjalnej przestrzeni, jest łatwy w instalacji.

Dostępne są wersje ze szkłem utwardzonym oraz szafirowym (termin realizacji do 4 tygodni)

Motorola LS 2208

Kasy fiskalne zawiercie

LS 2208 - ręczny czytnik laserowy uznanej w świecie kodów kreskowych marki MOTOROLA (d. SYMBOL).

Trwała konstrukcja, obudowa z dodatkowymi gumowymi zabezpieczeniami i odporna na zarysowania szybka to cechy, które predestynują do ciągłego, codziennego zastosowania.

Układ optyczny umożliwia odczyt kodów z odległości większej niż w przypadku większości czytników ręcznych, co znacznie usprawnia proces skanowania. LS 2208 jest lekki, posiada ergonomiczny kształt i niewielkie wymiary. Może pracować w trybie ręcznym (przycisk) lub prezentacyjnym (na podstawce)- wtedy odczyt następuje automatycznie.

CENA 490,00 BBRUTTO