Grafit
ul. Sienkiewicza 1
42-400 Zawiercie
tel. 032 67 00 144
serwis kas : 0508 384 961
GG: 8490684
Skype: grafit_2004

Wagi elektroniczne

Wagi etykietujące Elzab

ELZAB Eta-Prima

Kasy fiskalne zawiercie

Waga etykietująca ELZAB Eta-Prima pozwala na pracę w trybach:
-samodzielnej wagi metkującej
-wagi metkującej i drukarki etykiet w systemie kasowym z komputerem, jako jednego z elementów systemu kasowego ELZAB Alfa i ELZAB Delta

CENA BRUTTO: 3070 ZŁ

Waga DIBAL K355 XL

Kasy fiskalne zawiercie

Charakterystyka ogólna
Waga DIBAL K355 XL jest dwuzakresową elektroniczną wagą kalkulacyjną z drukarką. Może drukować etykiety lub paragony.
Cechują ją nieduże wymiary, kompaktowa i funkcjonalna obudowa. Posiada 2 czytelne, podświetlane wyświetlacze LCD umieszczone w korpusie wagi lub na wysięgniku wagi. Konstrukcja wagi zapewnia doskonały dostęp do drukarki.
Waga DIBAL K355 XL jest gotowa do pracy w systemie dwuwalutowym, posiada funkcję przeliczania należności na Euro.

CENA BRUTTO:
DIBAL K355S XL RS422: 3060 ZŁ
DIBAL K355T XL RS422: 3190 ZŁ

Waga DIBAL M-525 DB

Kasy fiskalne zawiercie

Charakterystyka ogólna
Waga DIBAL M-525 DB jest dwuzakresową, elektroniczną wagą etykietującą umożliwiającą komunikację z kasą fiskalną, komputerem lub systemem POS. Nowoczesne wzornictwo, atrakcyjny wygląd, zadziwiająca funkcjonalność oraz prostota programowania i obsługi to główne atuty tego urządzenia. Dedykowana jest do średnich i dużych placówek handlowych, w których wagi pracują w rozbudowanych sieciach.

CENA BRUTTO: 5280 ZŁ

Waga DIBAL M-525 H

Kasy fiskalne zawiercie

Charakterystyka ogólna
Waga DIBAL M-525 H jest dwuzakresową, elektroniczną wagą etykietującą umożliwiającą komunikację z kasą fiskalną, komputerem lub systemem POS. Nowoczesne wzornictwo, atrakcyjny wygląd, zadziwiająca funkcjonalność oraz prostota programowania i obsługi to główne atuty tego urządzenia. Dedykowana jest do średnich i dużych placówek handlowych, w których wagi pracują w rozbudowanych sieciach.

CENA BRUTTO: 5770 ZŁ

Waga DIBAL M-525 S

Kasy fiskalne zawiercie

Charakterystyka ogólna
Waga DIBAL M-525 S jest dwuzakresową, elektroniczną wagą etykietującą umożliwiającą komunikację z kasą fiskalną, komputerem lub systemem POS. Nowoczesne wzornictwo, atrakcyjny wygląd, zadziwiająca funkcjonalność oraz prostota programowania i obsługi to główne atuty tego urządzenia. Dedykowana jest do średnich i dużych placówek handlowych, w których wagi pracują w rozbudowanych sieciach.

CENA BRUTTO: 4790 ZŁ

Waga DIBAL M-525 SS

Kasy fiskalne zawiercie

Charakterystyka ogólna
Waga DIBAL M-525 SS jest dwuzakresową, elektroniczną wagą etykietującą umożliwiającą komunikację z kasą fiskalną, komputerem lub systemem POS. Nowoczesne wzornictwo, atrakcyjny wygląd, zadziwiająca funkcjonalność oraz prostota programowania i obsługi to główne atuty tego urządzenia. Dedykowana jest do średnich i dużych placówek handlowych, w których wagi pracują w rozbudowanych sieciach.

Waga DIBAL M-525 T

Kasy fiskalne zawiercie

Charakterystyka ogólna
Waga DIBAL M-525 T jest dwuzakresową, elektroniczną wagą etykietującą umożliwiającą komunikację z kasą fiskalną, komputerem lub systemem POS. Nowoczesne wzornictwo, atrakcyjny wygląd, zadziwiająca funkcjonalność oraz prostota programowania i obsługi to główne atuty tego urządzenia. Dedykowana jest do średnich i dużych placówek handlowych, w których wagi pracują w rozbudowanych sieciach.


CENA BRUTTO: 4910 ZŁ

Waga DIBAL W-025

Kasy fiskalne zawiercie

Charakterystyka ogólna
Waga DIBAL W-025 jest dwuzakresową, elektroniczną wagą etykietującą umożliwiającą komunikację z kasą fiskalną, komputerem lub systemem POS. Nowoczesne wzornictwo, atrakcyjny wygląd, zadziwiająca funkcjonalność oraz prostota programowania i obsługi to główne atuty tego urządzenia. Dedykowana jest do średnich placówek handlowych, w których wagi pracują w rozbudowanych sieciach.


CENA BRUTTO:
DIBAL W-025 S: 3560 ZŁ
DIBAL W-025 T: 3680 ZŁ

Waga etykietująca MEDESA Eco LABEL PL

Kasy fiskalne zawiercie

Waga Eco Label jest wagą kalkulacyjną, drukującą etykiety (z możliwością druku na papierze paragonowym oraz ciągłym-samoprzylepnym). Wagi Eco mają nieduże wymiary, kompaktową i funkcjonalną obudowę z najwyższej jakości materiałów oraz szalkę ze stali nierdzewnej. Posiadają 2 czytelne i podświetlane wyświetlacze LCD umieszczone w korpusie wagi. Konstrukcja wag Eco chroni gniazda interfejsów i wnętrze przed przypadkowym zalaniem mechanizmów wag i elementów drukarki cieczą. Wagi Eco są standardowo wyposażone w akumulator zapewniający im poprawną pracę w sytuacji czasowego braku zasilania sieciowego (nawet do 90 godzin, a z użyciem drukarki do ponad 2200 rachunków 2-3 pozycyjnych przy optymalnych warunkach eksploatacji - zgodnie z warunkami określonymi w instrukcji użytkownika). Wagi Eco są gotowe do pracy w systemie dwuwalutowym, posiadają funkcję przeliczania należności na EUR. Wagi Eco mogą być opcjonalnie wyposażone w dodatkową szalkę foremkową ze stali nierdzewnej przeznaczoną do ważenia produktów "luzem" (np. sypkich, drobnych itp.) jak i wilgotnych czy mokrych.

Waga etykietująca MEDESA Eco LABEL VE

Kasy fiskalne zawiercie

Waga Eco Label VE jest wagą kalkulacyjną, drukującą etykiety (z możliwością druku na papierze paragonowym oraz ciągłym-samoprzylepnym). Wagi Eco mają nieduże wymiary, kompaktową i funkcjonalną obudowę z najwyższej jakości materiałów oraz szalkę ze stali nierdzewnej. jeden wyświetlacz w korpusie wagi, a drugi na wysięgniku. Konstrukcja wag Eco chroni gniazda interfejsów i wnętrze przed przypadkowym zalaniem mechanizmów wag i elementów drukarki cieczą. Wagi Eco są standardowo wyposażone w akumulator zapewniający im poprawną pracę w sytuacji czasowego braku zasilania sieciowego (nawet do 90 godzin, a z użyciem drukarki do ponad 2200 rachunków 2-3 pozycyjnych przy optymalnych warunkach eksploatacji - zgodnie z warunkami określonymi w instrukcji użytkownika).

Waga etykietująca MEDESA PROXIMA 10

Kasy fiskalne zawiercie

Wagi PROXIMA są elektronicznymi wagami systemowymi, tzw. wagami kalkulacyjnymi z kasetową drukarką etykietującą. Wagi Proxima różnią się konstrukcją obudowy, funkcjonalnością i przeznaczeniem. Konstrukcją szalki zapobiega przemieszczaniu się produktów ważonych. Wszystkie wagi Proxima mają interfejs Ethernet, szybką i multiformatową drukarkę, pracują w dwóch zakresach ważenia, są gotowe do pracy w systemie dwuwalutowym. Drukowane etykiety mogą zawierać wszystkie niezbędne informacje (np. masa, cena, data produkcji, data przydatności do spożycia, kod kreskowy, oznaczenia kontroli weterynaryjnej, skład surowcowy, oznaczenie partii produkcyjnej itp.). Wagi PROXIMA 10 mają kompaktową i funkcjonalną obudowę. Posiadają 2 wyświetlacze, klawiaturę i mechanizm drukarki umieszczone w korpusie wagi.

CENA BRUTTO 5600,00 ZŁ

Waga etykietująca MEDESA PROXIMA 11

Kasy fiskalne zawiercie

Wagi PROXIMA są elektronicznymi wagami systemowymi, tzw. wagami kalkulacyjnymi z kasetową drukarką etykietującą. Wagi Proxima różnią się konstrukcją obudowy, funkcjonalnością i przeznaczeniem. Konstrukcją szalki zapobiega przemieszczaniu się produktów ważonych. Wszystkie wagi Proxima mają interfejs Ethernet, szybką i multiformatową drukarkę, pracują w dwóch zakresach ważenia, są gotowe do pracy w systemie dwuwalutowym. Drukowane etykiety mogą zawierać wszystkie niezbędne informacje (np. masa, cena, data produkcji, data przydatności do spożycia, kod kreskowy, oznaczenia kontroli weterynaryjnej, skład surowcowy, oznaczenie partii produkcyjnej itp.). Wagi PROXIMA 11 mają kompaktową i funkcjonalną obudowę. Posiadają 2 wyświetlacze, klawiaturę i mechanizm drukarki umieszczone w korpusie wagi.

Waga etykietująca MEDESA PROXIMA 30

Kasy fiskalne zawiercie

Wagi PROXIMA są elektronicznymi wagami systemowymi, tzw. wagami kalkulacyjnymi z kasetową drukarką etykietującą. Wagi Proxima różnią się konstrukcją obudowy, funkcjonalnością i przeznaczeniem. Konstrukcją szalki zapobiega przemieszczaniu się produktów ważonych. Wszystkie wagi Proxima mają interfejs Ethernet, szybką i multiformatową drukarkę, pracują w dwóch zakresach ważenia, są gotowe do pracy w systemie dwuwalutowym. Drukowane etykiety mogą zawierać wszystkie niezbędne informacje (np. masa, cena, data produkcji, data przydatności do spożycia, kod kreskowy, oznaczenia kontroli weterynaryjnej, skład surowcowy, oznaczenie partii produkcyjnej itp.). Wagi PROXIMA 30 mają funkcjonalną obudowę. Posiadają 2 wyświetlacze i klawiaturę umieszczone na wysięgniku, a mechanizm drukarki umieszczony w głównym korpusie wagi.

Wagi Proxima mogą być opcjonalnie wyposażone w czytnik oraz kartę ''smart'' umożliwiającą zapisanie określonej sekwencji klawiszy przy tzw. domyślnym ustawianiu parametrów konfiguracyjnych i eksploatacyjnych. Wagi Proxima mogą być również opcjonalnie wyposażone w dodatkową szalkę foremkową ze stali nierdzewnej przeznaczoną do ważenia produktów ''luzem'' (np. sypkich, drobnych itp.) jak i wilgotnych czy mokrych.

CENA BRUTTO 5600,00 ZŁ

Waga etykietująca MEDESA PROXIMA 30 M

Kasy fiskalne zawiercie

Waga Proxima 30M jest elektroniczną wagą systemową, która łączy przystępną cenę z wieloma spośród cech zastrzeżonych do tej pory wyłącznie dla wag z najwyższej półki. Komunikacja poprzez Ethernet, trwała klawiatura i szybki, a jednocześnie wytrzymały mechanizm drukujący, zapewniają wadze Proxima 30M przewagę nad rozwiązaniami konkurencyjnymi.
Drukowane etykiety mogą zawierać wszystkie niezbędne informacje (np. masa, cena, data produkcji, data przydatności do spożycia, kod kreskowy, oznaczenia kontroli weterynaryjnej, skład surowcowy, oznaczenie partii produkcyjnej itp.).

Waga Proxima 30M posiada funkcjonalną obudowę z wysięgnikiem. Jej 2 wyświetlacze 7/14 segmentowe i klawiatura ulokowane są na wysięgniku, a mechanizm drukarki umieszczony jest w korpusie wagi.

Proxima 30M może być opcjonalnie wyposażona w dodatkową szalkę foremkową ze stali nierdzewnej przeznaczoną do ważenia produktów "luzem" (np. sypkich, drobnych itp.) jak i wilgotnych czy mokrych.

CENA BRUTTO 4900,00 ZŁ

Waga etykietująca Proxima 40F

Kasy fiskalne zawiercie

Samoobsługowa, systemowa, dwudziałkowa waga etykietująca w płaskiej obudowie. Wyświetlacze LCD graficzne i interfejsy Ethernet oraz RS232. Pojemność bazy 12 000 PLU lub 16 000 PLU. 96 klawiszy bezpośredniego dostępu do towarów. Obciżenie maksymalne 15kg.

Waga etykietująca Proxima 40T

Kasy fiskalne zawiercie

Samoobsługowa, systemowa, dwudziałkowa waga etykietująca. Klawiatura na wysięgniku w formie panelu. Dwa wyświetlacze LCD graficzne i interfejsy Ethernet oraz RS232. Pojemność bazy 12 000 PLU lub 16 000 PLU. 80 dużych klawiszy bezpośredniego dostępu do towarów. Obciżenie maksymalne 15kg.

Zestaw etykietujący ML-200

Kasy fiskalne zawiercie

Drukarka ML-200 obejmuje bardzo szerokie spektrum potrzeb etykietowania każdej branży. Ponieważ każdy klient ma swoje specyficzne wymagania, nasze urządzenia można spersonalizować w celu spełnienia najbardziej wymagających. Jest to rozwiązanie przeznaczone do etykietowania: na zapleczach sklepów, w zakładach produkcyjnych, w ubojniach oraz rzeźniach.

CENA BRUTTO:
Drukarka ML-200: 4900 ZŁ
Zestaw etykietujący ML-200 (400x500): 7360 ZŁ
Zestaw etykietujący ML-200 (800x800): 8590 ZŁ