Grafit
ul. Sienkiewicza 1
42-400 Zawiercie
tel. 032 67 00 144
serwis kas : 0508 384 961
GG: 8490684
Skype: grafit_2004

Wagi elektroniczne

Waga ELZAB Prima

Kasy fiskalne zawiercie

Waga ELZAB Prima jest przeznaczona do współpracy z kasami fiskalnymi firmy ELZAB S.A. oraz z innymi kasami i urządzeniami wyposażonymi w interfejs szeregowy, w tym z drukarką ELZAB Eta. Może pracować również jako samodzielna waga ogólnego przeznaczenia.
Przy pracy z kasami ELZAB Alfa, ELZAB Delta i ELZAB Jota nie ma potrzeby stosowania zasilania zewnętrznego.
Waga ELZAB Prima posiada programowo definiowalny format protokołu komunikacyjnego, pozwalający na bezkonfliktową pracę z dowolnym istniejącym lub nowym typem kasy.

CENA 1150,00 brutto

Waga Pluton (CAT 17/PL)

Kasy fiskalne zawiercie

Waga Pluton jest wagą elektroniczną o niewielkich gabarytach i kompaktowej, ergonomicznej obudowie. Posiada czytelny wyświetlacz umieszczony w korpusie wagi.
Wykonana jest w całości ze stali nierdzewnej.
Konstrukcja wagi chroni wnętrze, wtyki i gniazda przed zalaniem.

Waga Vega (CAT 17/VE/15/244,5x306)

Kasy fiskalne zawiercie

Uniwersalne i trwałe rozwiązanie dla wymagających
Waga Vega przeznaczona jest do pracy w obiektach handlowych różnej wielkości. Znajduje również szerokie zastosowanie w przemyśle, gastronomii i przetwórstwie.

Waga DIGI DS-673

Kasy fiskalne zawiercie

DS-671D - Prosta waga elektroniczna z grupy niekalkulacyjnych, możliwość zasilania akumulatorem wewnętrznym , wyposażona w zasilacz sieciowy.

Waga DIGI DS-671D

Kasy fiskalne zawiercie


Prosta waga elektroniczna doskonała do pracy w gastronomii, na targowiskach oraz jako waga kontrolna we wszelkiego rodzaju placówkach handlu oraz zakładach produkcyjnych.

Waga CAS SW-1 PLUS SR

Kasy fiskalne zawiercie

Wagi z serii SW-1 PLUS SR to nowa wersja dobrze znanej i popularnej małej, lekkiej i łatwej w użyciu wagi kontrolnej SW-1.
Duże wyświetlacze zapewniają łatwy odczyt masy ważonego towaru. Dzięki zasilaniu bateryjnemu waga może pracować w dowolnym miejscu.

Dzięki swojej funkcjonalności wagi SW-1 PLUS są stosowane szeroko w handlu, gastronomii, przemyśle spożywczym i gospodarce magazynowej.

Parametry wagi SW-1 PLUS SR 02 pozwalają na wykorzystywanie jej jako wagi apteczne.

CENA BRUTTO 600,00 ZŁ

Waga DIGI DS-671H

Kasy fiskalne zawiercie

Waga wisząca specjalnie przystosowana do pracy na targowiskach oraz do ważenia wilgotnych towarów takich jak: ryby, mięso.

Waga CAS SW-1

Kasy fiskalne zawiercie

Małe, lekkie, łatwe w użyciu wagi kontrolne. Zasilanie bateryjne pozwala na korzystanie z wagi w dowolnym miejscu. Dwa duże wyświetlacze zapewniają łatwy odczyt masy ważonego towaru.

Waga CAS ED

Kasy fiskalne zawiercie

Wagi z serii ED to nowy model popularnej, lekkiej i łatwej w użyciu wagi kontrolnej.
Wszystkie modele wag z serii ED są dwudziałkowe. Gwarantuje to większą dokładność ważenia towarów o małej masie, dzięki automatycznej zmianie działki pomiarowej zależnie od obciżenia szalki.
Układy elektroniczne wagi, dzięki zastosowaniu technologii One Chip Module, zapewniają wysoką stabilność pomiarów i wydłużony czas pracy przy zasilaniu z akumulatora. Autonomiczne zasilanie akumulatorowe zapewnia możliwość użytkowania wagi w dowolnym miejscu, niezależnie od warunków dostępu do sieci zasilającej.
Duża szalka, czytelny, podświetlany wyświetlacz LCD, wygodna klawiatura uszczelniona silikonową nakładką oraz osłona chroniąca przed zanieczyszczeniami, zapewniają ergonomię, łatwość obsługi oraz odporność na warunki eksploatacji.

CENA BRUTTO 1000,00 ZŁ

Waga CAS AD

Kasy fiskalne zawiercie

Prosta waga kontrolna AD do użytku w niemal każdym punkcie handlowym. Port RS232 pozwala na podłączenie wagi do kasy fiskalnej lub komputera. Duża płaska szalka ze stali nierdzewnej ułatwia ważenie towarów o większych rozmiarach.

CENA BRUTTO 900,OO ZŁ

Waga DIGI DS-650E

Kasy fiskalne zawiercie

DIGI DS650 – Waga elektroniczna z grupy kalkulacyjnych, opcjonalnie wyposażona w interfejs RS232. Posiada szalkę ze stali nierdzewnej. Zasilana sieciowo. Wyświetlacz umieszczony na słupku. Dwuzakresowa.

Waga DIGI DS-700

Kasy fiskalne zawiercie

DS700 – Waga elektroniczna z grupy kalkulacyjnych, wyposażona w szalkę ze stali nierdzewnej. Możliwość zasilania z baterii lub z zasilacza sieciowego. Dwuzakresowa.

CENA BRUTTO 800,00 ZŁ

Waga DIGI DS-788B

Kasy fiskalne zawiercie

DIGI DS788B – Waga elektroniczna z grupy kalkulacyjnych, opcjonalnie wyposażona w interfejs RS232, szalkę ze stali nierdzewnej. Posiada bardzo wydajny akumulator oraz ładowarkę sieciową. 8 klawiszy szybkiego dostępu. Dwuzakresowa, wyświetlacz w korpusie wagi.

CENA BRUTTO 1000,00 ZŁ

Waga DIGI DS-788P

Kasy fiskalne zawiercie

DS788P – Waga elektroniczna z grupy kalkulacyjnych, opcjonalnie wyposażona w interfejs RS232, szalkę ze stali nierdzewnej. Posiada bardzo wydajny akumulator oraz ładowarkę sieciową. 8 klawiszy szybkiego dostępu. Dwuzakresowa, wyświetlacz umieszczony na słupku.

CENA BRUTTO 1200,00 ZŁ

Waga kalkulacyjna Elzab Prima K

Kasy fiskalne zawiercie

Płaska, elektroniczna, dwudziałkowa waga kalkulacyjna. Dwa alfanumeryczne wyświetlacze LCD i interfejs RS232. Pojemność bazy 32510 PLU. Obciżenie maksymalne 15kg.

CENA BRUTTO 1500,00 ZŁ

Waga CAS EB

Kasy fiskalne zawiercie

Pomostowe wagi kalkulacyjne przeznaczone są dla każdego typu placówki handlowej. Umożliwiają zarówno kontrolę dostaw (zakupów), jak również pozwalają na prowadzenie sprzedaży w dowolnym miejscu. Wbudowany akumulator zapewnia do 200h pracy bez zasilania.

Waga Elzab Prima K z wysięgnikiem

Kasy fiskalne zawiercie

Elektroniczna, dwudziałkowa waga kalkulacyjna z wysięgnikiem. Dwa alfanumeryczne wyświetlacze LCD i interfejs RS232. Pojemność bazy 32510 PLU. Obciżenie maksymalne 15kg.

CENA BRUTTO 1600,00 ZŁ

Waga Medesa Basic Price PL

Kasy fiskalne zawiercie

Płaska, elektroniczna waga dwudziałkowa. Dwa wyświetlacze LCD, akumulator oraz interfejs RS232. Pojemność bazy 100 PLU. Obciżenie maksymalne 15kg.

Waga Medesa Basic Price VE

Kasy fiskalne zawiercie

Elektroniczna waga dwudziałkowa z wysięgnikiem. Dwa wyświetlacze LCD, akumulator oraz interfejs RS232. Pojemność bazy 100 PLU. Obciżenie maksymalne 15kg.

Waga CAS HS-1

Kasy fiskalne zawiercie

Wisząca waga kalkulacyjna CAS HS-1, jest funkcjonalnym i ekonomicznym urządzeniem przeznaczonym do stosowania w placówkach handlowych, w szczególności na stoiskach rybnych, warzywno-owocowych i gastronomicznych, a także na bazarach, w halach targowych oraz do handlu obwoźnego.

Waga CAS ER PLUS

Kasy fiskalne zawiercie

Idealnie sprawdza się w tradycyjnych punktach sprzedaży, na bazarach oraz przy sprzedaży obwoźnej. Niewątpliwym atrybutem tych urządzeń jest nowoczesna konstrukcja. Dzięki automatycznej zmianie działki waga zapewnia wysoką dokładność pomiarów masy. Wbudowany akumulator po pełnym naładowaniu zapewnia do 200h pracy bez zasilania. Szereg odmian umożliwia dobór modelu w zależności od indywidualnych potrzeb klienta.

Waga CAS ER JUNIOR

Kasy fiskalne zawiercie

Idealnie sprawdza się w tradycyjnych punktach sprzedaży, na bazarach oraz przy sprzedaży obwoźnej. Niewątpliwym atrybutem tych urządzeń jest nowoczesna konstrukcja. Dzięki automatycznej zmianie działki waga zapewnia wysoką dokładność pomiarów masy. Wbudowany akumulator po pełnym naładowaniu zapewnia do 200h pracy bez zasilania.

Waga CAS AP-1

Kasy fiskalne zawiercie


Wagi kalkulacyjne AP-1, od wielu lat obecne na polskim rynku, cenione za wysoką jakość, niezawodność i trwałość, wykorzystywane są w wielu punktach handlowych

Dzięki wprowadzeniu funkcji automatycznej zmiany działki wagi AP-1 zapewniają wysoką dokładność pomiaru. Dodatkowe wyposażenie opcjonalne umożliwia dostosowanie możliwości wagi do indywidualnych potrzeb klienta. Port RS232 umożliwia podłączenie wagi do kasy fiskalnej lub komputera. Waga AP-1 w zestawie z drukarką DEP-50 pozwala na sumowanie należności.

Waga DIGI DS-685B

Kasy fiskalne zawiercie

DS685B – Waga elektroniczna z grupy kalkulacyjnych, wyposażona w szalkę ze stali nierdzewnej, posiadająca 14 klawiszy szybkiej sprzedaży. Waga wyposażona jest akumulator oraz zasilacz sieciowy. Wyświetlacz zabudowany w korpusie wagi, dwuzakresowa.

Waga DIGI DS-685P

Kasy fiskalne zawiercie

DS685P - Waga elektroniczna z grupy kalkulacyjnych, wyposażona w szalkę ze stali nierdzewnej, posiadająca 14 klawiszy szybkiej sprzedaży. Waga wyposażona jest akumulator oraz zasilacz sieciowy. Wyświetlacz na słupku, waga dwuzakresowa.

Waga DIGI DS-682H

Kasy fiskalne zawiercie

Waga wisząca specjalnie przystosowana do pracy na targowiskach oraz do ważenia wilgotnych towarów takich jak: ryby, mięso.

Waga etykietująca MEDESA Eco LABEL PL

Kasy fiskalne zawiercie

Waga Eco Label jest wagą kalkulacyjną, drukującą etykiety (z możliwością druku na papierze paragonowym oraz ciągłym-samoprzylepnym). Wagi Eco mają nieduże wymiary, kompaktową i funkcjonalną obudowę z najwyższej jakości materiałów oraz szalkę ze stali nierdzewnej. Posiadają 2 czytelne i podświetlane wyświetlacze LCD umieszczone w korpusie wagi. Konstrukcja wag Eco chroni gniazda interfejsów i wnętrze przed przypadkowym zalaniem mechanizmów wag i elementów drukarki cieczą. Wagi Eco są standardowo wyposażone w akumulator zapewniający im poprawną pracę w sytuacji czasowego braku zasilania sieciowego (nawet do 90 godzin, a z użyciem drukarki do ponad 2200 rachunków 2-3 pozycyjnych przy optymalnych warunkach eksploatacji - zgodnie z warunkami określonymi w instrukcji użytkownika). Wagi Eco są gotowe do pracy w systemie dwuwalutowym, posiadają funkcję przeliczania należności na EUR. Wagi Eco mogą być opcjonalnie wyposażone w dodatkową szalkę foremkową ze stali nierdzewnej przeznaczoną do ważenia produktów "luzem" (np. sypkich, drobnych itp.) jak i wilgotnych czy mokrych.

Waga etykietująca MEDESA Eco LABEL VE

Kasy fiskalne zawiercie

Waga Eco Label VE jest wagą kalkulacyjną, drukującą etykiety (z możliwością druku na papierze paragonowym oraz ciągłym-samoprzylepnym). Wagi Eco mają nieduże wymiary, kompaktową i funkcjonalną obudowę z najwyższej jakości materiałów oraz szalkę ze stali nierdzewnej. jeden wyświetlacz w korpusie wagi, a drugi na wysięgniku. Konstrukcja wag Eco chroni gniazda interfejsów i wnętrze przed przypadkowym zalaniem mechanizmów wag i elementów drukarki cieczą. Wagi Eco są standardowo wyposażone w akumulator zapewniający im poprawną pracę w sytuacji czasowego braku zasilania sieciowego (nawet do 90 godzin, a z użyciem drukarki do ponad 2200 rachunków 2-3 pozycyjnych przy optymalnych warunkach eksploatacji - zgodnie z warunkami określonymi w instrukcji użytkownika).

Waga etykietująca MEDESA PROXIMA 10

Kasy fiskalne zawiercie

Wagi PROXIMA są elektronicznymi wagami systemowymi, tzw. wagami kalkulacyjnymi z kasetową drukarką etykietującą. Wagi Proxima różnią się konstrukcją obudowy, funkcjonalnością i przeznaczeniem. Konstrukcją szalki zapobiega przemieszczaniu się produktów ważonych. Wszystkie wagi Proxima mają interfejs Ethernet, szybką i multiformatową drukarkę, pracują w dwóch zakresach ważenia, są gotowe do pracy w systemie dwuwalutowym. Drukowane etykiety mogą zawierać wszystkie niezbędne informacje (np. masa, cena, data produkcji, data przydatności do spożycia, kod kreskowy, oznaczenia kontroli weterynaryjnej, skład surowcowy, oznaczenie partii produkcyjnej itp.). Wagi PROXIMA 10 mają kompaktową i funkcjonalną obudowę. Posiadają 2 wyświetlacze, klawiaturę i mechanizm drukarki umieszczone w korpusie wagi.

CENA BRUTTO 5600,00 ZŁ

Waga etykietująca MEDESA PROXIMA 11

Kasy fiskalne zawiercie

Wagi PROXIMA są elektronicznymi wagami systemowymi, tzw. wagami kalkulacyjnymi z kasetową drukarką etykietującą. Wagi Proxima różnią się konstrukcją obudowy, funkcjonalnością i przeznaczeniem. Konstrukcją szalki zapobiega przemieszczaniu się produktów ważonych. Wszystkie wagi Proxima mają interfejs Ethernet, szybką i multiformatową drukarkę, pracują w dwóch zakresach ważenia, są gotowe do pracy w systemie dwuwalutowym. Drukowane etykiety mogą zawierać wszystkie niezbędne informacje (np. masa, cena, data produkcji, data przydatności do spożycia, kod kreskowy, oznaczenia kontroli weterynaryjnej, skład surowcowy, oznaczenie partii produkcyjnej itp.). Wagi PROXIMA 11 mają kompaktową i funkcjonalną obudowę. Posiadają 2 wyświetlacze, klawiaturę i mechanizm drukarki umieszczone w korpusie wagi.

Waga etykietująca MEDESA PROXIMA 30

Kasy fiskalne zawiercie

Wagi PROXIMA są elektronicznymi wagami systemowymi, tzw. wagami kalkulacyjnymi z kasetową drukarką etykietującą. Wagi Proxima różnią się konstrukcją obudowy, funkcjonalnością i przeznaczeniem. Konstrukcją szalki zapobiega przemieszczaniu się produktów ważonych. Wszystkie wagi Proxima mają interfejs Ethernet, szybką i multiformatową drukarkę, pracują w dwóch zakresach ważenia, są gotowe do pracy w systemie dwuwalutowym. Drukowane etykiety mogą zawierać wszystkie niezbędne informacje (np. masa, cena, data produkcji, data przydatności do spożycia, kod kreskowy, oznaczenia kontroli weterynaryjnej, skład surowcowy, oznaczenie partii produkcyjnej itp.). Wagi PROXIMA 30 mają funkcjonalną obudowę. Posiadają 2 wyświetlacze i klawiaturę umieszczone na wysięgniku, a mechanizm drukarki umieszczony w głównym korpusie wagi.

Wagi Proxima mogą być opcjonalnie wyposażone w czytnik oraz kartę ''smart'' umożliwiającą zapisanie określonej sekwencji klawiszy przy tzw. domyślnym ustawianiu parametrów konfiguracyjnych i eksploatacyjnych. Wagi Proxima mogą być również opcjonalnie wyposażone w dodatkową szalkę foremkową ze stali nierdzewnej przeznaczoną do ważenia produktów ''luzem'' (np. sypkich, drobnych itp.) jak i wilgotnych czy mokrych.

CENA BRUTTO 5600,00 ZŁ

Waga etykietująca MEDESA PROXIMA 30 M

Kasy fiskalne zawiercie

Waga Proxima 30M jest elektroniczną wagą systemową, która łączy przystępną cenę z wieloma spośród cech zastrzeżonych do tej pory wyłącznie dla wag z najwyższej półki. Komunikacja poprzez Ethernet, trwała klawiatura i szybki, a jednocześnie wytrzymały mechanizm drukujący, zapewniają wadze Proxima 30M przewagę nad rozwiązaniami konkurencyjnymi.
Drukowane etykiety mogą zawierać wszystkie niezbędne informacje (np. masa, cena, data produkcji, data przydatności do spożycia, kod kreskowy, oznaczenia kontroli weterynaryjnej, skład surowcowy, oznaczenie partii produkcyjnej itp.).

Waga Proxima 30M posiada funkcjonalną obudowę z wysięgnikiem. Jej 2 wyświetlacze 7/14 segmentowe i klawiatura ulokowane są na wysięgniku, a mechanizm drukarki umieszczony jest w korpusie wagi.

Proxima 30M może być opcjonalnie wyposażona w dodatkową szalkę foremkową ze stali nierdzewnej przeznaczoną do ważenia produktów "luzem" (np. sypkich, drobnych itp.) jak i wilgotnych czy mokrych.

CENA BRUTTO 4900,00 ZŁ

Waga etykietująca Proxima 40F

Kasy fiskalne zawiercie

Samoobsługowa, systemowa, dwudziałkowa waga etykietująca w płaskiej obudowie. Wyświetlacze LCD graficzne i interfejsy Ethernet oraz RS232. Pojemność bazy 12 000 PLU lub 16 000 PLU. 96 klawiszy bezpośredniego dostępu do towarów. Obciżenie maksymalne 15kg.

Waga etykietująca Proxima 40T

Kasy fiskalne zawiercie

Samoobsługowa, systemowa, dwudziałkowa waga etykietująca. Klawiatura na wysięgniku w formie panelu. Dwa wyświetlacze LCD graficzne i interfejsy Ethernet oraz RS232. Pojemność bazy 12 000 PLU lub 16 000 PLU. 80 dużych klawiszy bezpośredniego dostępu do towarów. Obciżenie maksymalne 15kg.

Waga etykietująca POScale

Kasy fiskalne zawiercie

Wagi kalkulacyjne z drukarką termiczną POScale przeznaczone są do pracy w małych i średnich sklepach, o tradycyjnej lub samoobsługowej organizacji sprzedaży. Umożliwiają uzyskanie wydruków na ciągłym papierze termicznym w formie etykiet zawierających kod kreskowy lub paragonów. W trybie paragonowym wagi POScale mogą drukowac na paragonach indywidualne kody kreskowe dla poszczególnych towarów. Rozwiązanie to pozwala na znaczne ułatwienie rejestaracji sprzedaży towarów ważonych na kasie rejestrującej w sklepach stosujących tradycyjny sposób sprzedazy "zza lady". Funkcja szczegółowych raportów (w podobnej formie jak w przypadku kasy rejestrującej) pozwala na dokładne rozliczanie sprzedawców.

Waga etykietująca CL 5000 Junior

Kasy fiskalne zawiercie

Wagi etykietujące CL5000 JUNIOR przeznaczone są dla klientów poszukujących nowoczesnych i ekonomicznych rozwiązań z zakresu etykietowania towarów w sklepach i zakładach produkcyjnych. Dostępna gama funkcji użytkowych pozwala na łatwe dopasowanie sposobu działania wagi oraz układu graficznego drukowanych etykiet do różnorodnych potrzeb użytkownika

Waga etykietująca DIGI SM-100B

Kasy fiskalne zawiercie

PODSTAWOWE CECHY:

* możliwość podłączenia do systemu komputerowego za pomocą interfejsu RS-232 (standard), Ethernet (standard), WirelessRF IEEE 802.11b – łączność bezprzewodowa (opcja);
* możliwość zaprogramowania w standardzie kompletnych danych dotyczących ok. 4000 towarów (standard, pamięć 1.0MB), z możliwością rozszerzenia do ok. 9000 towarów (pamięć 2.0MB);
* drukowanie etykiet o szerokości do 60mm i długości do 220mm, na których mogą być drukowane wszelkie dane dotyczące towaru takie jak m.in.: nazwa, masa, cena za kilogram, należność, kod kreskowy, daty produkcji, sprzedaży oraz przydatności do spożycia, informacje dotyczące identyfikacji pochodzenia produktu, napisy reklamowe, składniki, logo firmy, a także rysunki, ramki, znaki inspekcji weterynaryjnej itp. (3 linijki tekstu dla jednego pola tekstowego);
* możliwość pracy wagi w trybie pre-pack (ważenie automatyczne) oraz wydruku etykiety zbiorczej;
* duża szybkość drukowania etykiet wynosząca 80mm/sek.;
* czytelne wyświetlacze segmentowe LED (19 segmentów na każdy znak do 25 znaków),
* głowica termiczna łatwa w utrzymaniu czystości i łatwo wymienialna przez samego użytkownika.

Waga etykietująca DIGI SM-100BCS

Kasy fiskalne zawiercie

PODSTAWOWE CECHY:
- możliwość podłączenia do systemu komputerowego za pomocą interfejsu RS-232 (standard), Ethernet (standard), WirelessRF IEEE 802.11b – łączność bezprzewodowa (opcja);
- możliwość zaprogramowania w standardzie kompletnych danych dotyczących ok. 4000 towarów (standard, pamięć 1.0MB), z możliwością rozszerzenia do ok. 9000 towarów (pamięć 2.0MB);
- drukowanie etykiet o szerokości do 60mm i długości do 220mm, na których mogą być drukowane wszelkie dane dotyczące towaru takie jak m.in.: nazwa, masa, cena za kilogram, należność, kod kreskowy, daty produkcji, sprzedaży oraz przydatności do spożycia, informacje dotyczące identyfikacji pochodzenia produktu, napisy reklamowe, składniki, logo firmy, a także rysunki, ramki, znaki inspekcji weterynaryjnej itp. (3 linijki tekstu dla jednego pola tekstowego);
- możliwość pracy wagi w trybie pre-pack (ważenie automatyczne) oraz wydruku etykiety zbiorczej;
- duża szybkość drukowania etykiet wynosząca 80mm/sek,
- czytelne wyświetlacze segmentowe LED,
- głowica termiczna łatwa w utrzymaniu czystości i łatwo wymienialna przez samego użytkownika.

Waga etykietująca DIGI SM-300B Junior

Kasy fiskalne zawiercie

Najtańsza w swojej klasie waga etykietująca bez wysięgnika

PODSTAWOWE CECHY:

* wyświetlacz dla operatora i Klienta umieszczone w obudowie wagi,
* 32 klawisze szybkiego dostępu;
* możliwość podłączenia do systemu komputerowego za pomocą interfejsu RS-232, RS-485 lub Ethernet;
* możliwość zaprogramowania w standardzie kompletnych danych dotyczących ok. 4000 towarów (standard, pamięć 1 MB) z możliwością rozszerzenia do ok. 9000 towarów (pamięć 2 MB)
* proste programowanie – możliwość podłączenia klawiatury typu IBM/AT do programowania wagi i szuflady kasowej;
* czytelne podświetlane wyświetlacze alfanumeryczne;
* możliwość pracy w trybie pre-pack (ważenie automatyczne) oraz wydruku etykiety zbiorczej;
* możliwość wydruku na etykietach wszelkich danych dotyczących towaru m.in. nazwa, cena za kilogram, należność, masa, kod kreskowy, składniki, daty produkcji, sprzedaży oraz przydatności do spożycia, przeceny, informacje dotyczące identyfikacji pochodzenia produktu a także nawy, logo firmy, napisów reklamowych, rysunków, ramek, znaki inspekcji weterynaryjnej itp.
* głowica termiczna łatwo wymienialna przez samego użytkownika

Waga etykietująca DIGI SM-300P Junior

Kasy fiskalne zawiercie

Najtańsza w swojej klasie waga etykietująca z wysięgnikiem

PODSTAWOWE CECHY:

* wyświetlacz dla operatora i Klienta umieszczone na wysięgniku,
* 32 klawisze szybkiego dostępu;
* możliwość podłączenia do systemu komputerowego za pomocą interfejsu RS-232, RS-485 lub Ethernet;
* możliwość zaprogramowania w standardzie kompletnych danych dotyczących ok. 4000 towarów (standard, pamięć 1 MB) z możliwością rozszerzenia do ok. 9000 towarów (pamięć 2 MB)
* proste programowanie – możliwość podłączenia klawiatury typu IBM/AT do programowania wagi i szuflady kasowej;
* czytelne podświetlane wyświetlacze alfanumeryczne;
* możliwość pracy w trybie pre-pack (ważenie automatyczne) oraz wydruku etykiety zbiorczej;
* możliwość wydruku na etykietach wszelkich danych dotyczących towaru m.in. nazwa, cena za kilogram, należność, masa, kod kreskowy, składniki, daty produkcji, sprzedaży oraz przydatności do spożycia, przeceny, informacje dotyczące identyfikacji pochodzenia produktu a także nawy, logo firmy, napisów reklamowych, rysunków, ramek, znaki inspekcji weterynaryjnej itp.
* głowica termiczna łatwo wymienialna przez samego użytkownika

Waga samoobsługowa DIGI SM-100BS

Kasy fiskalne zawiercie

PODSTAWOWE CECHY:

* możliwość podłączenia do systemu komputerowego za pomocą interfejsu RS-232 (standard), Ethernet (standard), WirelessRF IEEE 802.11b – łączność bezprzewodowa (opcja);
* 72 samoobsługowe klawisze (z obrazkami) towarów bezpośredniego dostępu;
* możliwość zaprogramowania w standardzie kompletnych danych dotyczących ok. 4000 towarów (standard, pamięć 1.0MB), z możliwością rozszerzenia do ok. 9000 towarów (pamięć 2.0MB);
* drukowanie etykiet o szerokości do 60mm i długości do 220mm, na których mogą być drukowane wszelkie dane dotyczące towaru takie jak m.in.: nazwa, masa, cena za kilogram, należność, kod kreskowy, daty produkcji, sprzedaży oraz przydatności do spożycia, informacje dotyczące identyfikacji pochodzenia produktu, napisy reklamowe, składniki, logo firmy, a także rysunki, ramki, znaki inspekcji weterynaryjnej itp. (3 linijki tekstu dla jednego pola tekstowego);
* możliwość pracy wagi w trybie pre-pack (ważenie automatyczne) oraz wydruku etykiety zbiorczej;
* duża szybkość drukowania etykiet wynosząca 80mm/sek.;
* czytelne wyświetlacze graficzne,
* głowica termiczna łatwa w utrzymaniu czystości i łatwo wymienialna przez samego użytkownika.

Waga samoobsługowa DIGI SM-300BS

Kasy fiskalne zawiercie

Etykietująca waga samoobsługowa z przeznaczeniem na stoiska owocowo-warzywne w średnich i dużych placówkach handlowych

PODSTAWOWE CECHY:

* wyświetlacz dla operatora/Klienta umieszczone na wysięgniku (klawiaturze);
* 48 lub 96 samoobsługowych klawiszy (z obrazkami) towarów bezpośredniego dostępu;
* możliwość podłączenia do systemu komputerowego za pomocą interfejsu Ethernet (protokół komunikacyjny TCP/IP), RS-232 lub łączności bezprzewodowej Wireless RF IEEE 802.12B (opcja)
* możliwość zaprogramowania w standardzie kompletnych danych dotyczących ok. 4000 towarów (standard, pamięć 1 MB) z możliwością rozszerzenia do ok. 9000 towarów (pamięć 2 MB)
* proste programowanie – możliwość podłączenia klawiatury typu IBM/AT do programowania wagi i szuflady kasowej;
* czytelne podświetlane wyświetlacze alfanumeryczne;
* możliwość pracy w trybie pre-pack (ważenie automatyczne) oraz wydruku etykiety zbiorczej;
* możliwość wydruku na etykietach wszelkich danych dotyczących towaru m.in. nazwa, cena za kilogram, należność, masa, kod kreskowy, składniki, daty produkcji, sprzedaży oraz przydatności do spożycia, przeceny, informacje dotyczące identyfikacji pochodzenia produktu a także nawy, logo firmy, napisów reklamowych, rysunków, ramek, znaki inspekcji weterynaryjnej itp.

Waga pomostowa CAT 17/1/60/400x500

Kasy fiskalne zawiercie

Waga pomostowa CAT 17/1/60/400x500 jest wagą elektroniczną, wykonaną z materiałów najwyższej jakości, pokrytych dodatkowo trwałą i odporną na trudne warunki pracy powłoką galwaniczną. Szalka wykonana jest ze stali nierdzewnej.

Waga pomostowa CAT 17/1/150

Kasy fiskalne zawiercie

Charakterystyka ogólna
Waga pomostowa CAT 17/1/150/400x500 jest wagą elektroniczną, wykonaną z materiałów najwyższej jakości, pokrytych dodatkowo trwałą i odporną na trudne warunki pracy powłoką galwaniczną. Szalka wykonana jest ze stali nierdzewnej.

Waga pomostowa CAT 17/2/60/400x500

Kasy fiskalne zawiercie

Charakterystyka ogólna
Waga pomostowa CAT 17/2/60/400x500 jest wagą elektroniczną, wykonaną z materiałów najwyższej jakości, pokrytych dodatkowo trwałą i odporną na trudne warunki pracy powłoką galwaniczną. Szalka wykonana jest ze stali nierdzewnej.

Waga pomostowa CAT 17/2/150/400x500

Kasy fiskalne zawiercie

Charakterystyka ogólna
Waga pomostowa CAT 17/2/150/400x500 jest wagą elektroniczną, wykonaną z materiałów najwyższej jakości, pokrytych dodatkowo trwałą i odporną na trudne warunki pracy powłoką galwaniczną. Szalka wykonana jest ze stali nierdzewnej.

Waga pomostowa CAT 17/2/300/800x800

Kasy fiskalne zawiercie

Charakterystyka ogólna
Waga pomostowa CAT 17/2/300/800x800 jest wagą elektroniczną, wykonaną z materiałów najwyższej jakości, pokrytych dodatkowo trwałą i odporną na trudne warunki pracy powłoką galwaniczną. Szalka wykonana jest ze stali nierdzewnej.

Waga CAS DB-1H

Kasy fiskalne zawiercie

Waga platformowa bez drukarki, wersja bez interfejsu RS232. Płaska wodoodporna klawiatura, duży wyświetlacz LED wskazujący masę towaru. Specjalnie zaprojektowana szalka zabezpiecza czujnik tensometryczny wagi przed zalaniem.

Waga CAS BW-1

Kasy fiskalne zawiercie

Waga platformowe BW-I idealnie sprawdza się w pomieszczeniach o podwyższonym poziomie wilgotności. Użycie baterii pozwala na korzystanie z niej w miejscach pozbawionych źródeł zasilania.

WAGA DS-673DR

Kasy fiskalne zawiercie

Waga kontrolna DS-673DR wyróżnia się bardzo łatwą obsługą, wysoką jakością wykonania oraz czytelnym wyświetlaczem z możliwością regulacji kontrastu. Dwuzakresowość ważenia oraz możliwość pracy w ujemnych temperaturach czyni to urządzenie uniwersalnym w wielu zastosowaniach.

CENA BRUTTO: 670 ZŁ

WAGA DS-673SS

Kasy fiskalne zawiercie

Elektroniczna waga kontrolna w obudowie ze stali nierdzewnej. Dedykowana jest do pracy w trudnych warunkach, w tym do różnego rodzaju zakładów przemysłowych, w których występuje duża wilgotność powietrza i duże zapylenie.

CENA BRUTTO: 1000 ZŁ

WAGA DS-676DR

Kasy fiskalne zawiercie

Elektroniczna waga kontrolna, łącząca w sobie wysokiej klasy parametry techniczne oraz walory użytkowe. Urządzenie o wszechstronnych możliwościach zastosowania, które można zwiększyć dodatkowo doposażając wagę w dużą szalkę o wymiarach 310x224 mm.

CENA BRUTTO: 600 ZŁ

CAS ED-H

Kasy fiskalne zawiercie

Wagi elektroniczne CAS ED-H przeznaczone są do pomiarów masy z dużą dokładnością.
Duża rozdzielczość zewnętrzna (30 000 działek) przy rozpiętości zakresów pomiarowych w przedziale od 3 kg do 30kg, pozwala na bardzo dokładne pomiary (w tym liczenie) detali charakteryzujących się bardzo małą masą własną.

CENA BRUTTO 1000,00 ZŁ

WAGA DS-700PR

Kasy fiskalne zawiercie

Dwuzakresowa waga kalkulacyjna DIGI serii DS-700 poza tradycyjnymi zastosowaniami w sklepach, doskonale nadaje się również do pracy na zewnątrz. Nieduże rozmiary, ergonomiczny kształt oraz możliwość zasilania bateryjnego (do 500 h) zwiększa mobilność tego urządzenia, pozwalając na wszechstronne zastosowania.

CENA BRUTTO: 930 ZŁ

WAGA DS-700EB

Kasy fiskalne zawiercie

Dwuzakresowa waga kalkulacyjna DIGI serii DS-700E poza tradycyjnymi zastosowaniami w sklepach, doskonale nadaje się również do pracy na zewnątrz. Nieduże rozmiary, ergonomiczny kształt oraz możliwość zasilania akumulatorowego pozwalają na wszechstronne zastosowania.

CENA BRUTTO: 930 ZŁ

WAGA DS-700EP

Kasy fiskalne zawiercie

Dwuzakresowa waga kalkulacyjna DIGI serii DS-700E poza tradycyjnymi zastosowaniami w sklepach, doskonale nadaje się również do pracy na zewnątrz. Nieduże rozmiary, ergonomiczny kształt oraz możliwość zasilania akumulatorowego pozwalają na wszechstronne zastosowania.

CENA BRUTTO: 1090 ZŁ

WAGA DS-782B

Kasy fiskalne zawiercie

Dwuzakresowa waga kalkulacyjna DIGI DS-782 łączy w sobie wysokie parametry techniczne, łatwość obsługi, ergonomię oraz niezawodność. Port komunikacyjny RS232 pozwala na współpracę z urządzeniami fiskalnymi. Klawisze szybkiego dostępu oraz zasilanie akumulatorowe jako opcja dają możliwość wszechstronnego zastosowania wagi.

CENA BRUTTO: 1050 ZŁ

WAGA DS-782P

Kasy fiskalne zawiercie

Dwuzakresowa waga kalkulacyjna DIGI DS-782 łączy w sobie wysokie parametry techniczne, łatwość obsługi, ergonomię oraz niezawodność. Port komunikacyjny RS232 pozwala na współpracę z urządzeniami fiskalnymi. Klawisze szybkiego dostępu oraz zasilanie akumulatorowe jako opcja dają możliwość wszechstronnego zastosowania wagi.

CENA BRUTTO: 1220 ZŁ

WAGA DS-560

Kasy fiskalne zawiercie

Waga serii DS-560 to dwuzakresowa waga platformowa z wyświetlaczem LED umieszczonym na stałe na wysięgniku. Wyposażona w funkcję zasilania sieciowego lub akumulatorowego (opcja), co czyni z niej urządzenie idealne dla giełd i targowisk.

CENA BRUTTO: 1070 ZŁ

WAGA SM-100

Kasy fiskalne zawiercie

Dwuzakresowa waga etykietująca SM-100 z pamięcią 2 MB na 9000 kodów PLU (rozszerzenie do 4 MB lub 8 MB w opcji) wyposażona jest w interfejsy RS-232 oraz Ethernet.

CENA BRUTTO: 3180 ZŁ

WAGA SM-100 PLUS

Kasy fiskalne zawiercie

Dwuzakresowa waga etykietująca SM-100 Plus posiada identyczne parametry, jak wersja SM-100, dodatkowo jednak wyposażona jest w wyświetlacz graficzny. Posiada pamięć 2 MB na 9000 kodów PLU (rozszerzenie do 4 MB lub 8 MB w opcji), możliwość pracy w trybie pre-pack (automatyczne ważenie) oraz wydruku etykiety zbiorczej. Waga umożliwia edycję etykiet w szerokim zakresie oraz drukowanie znaków europejskich.

CENA BRUTTO: 3920 ZŁ

WAGA SM-100CS

Kasy fiskalne zawiercie

Waga etykietująca SM-100 CS stanowi ulepszony model wag SM-100 i SM-100 Plus. Jest wyposażona w kasetowy mechanizm drukujący, ułatwiający szybką wymianę etykiet, a także w segmentowy wyświetlacz LED lub wyświetlacz graficzny (wersja Plus).

ENA BRUTTO: 3300 ZŁ

WAGA SM-500M

Kasy fiskalne zawiercie

Etykietująca waga dwuzakresowa SM-500M, wyposażona jest w kasetowy mechanizm drukujący z głowicą termiczną o dużej trwałości. Duże możliwości komunikacyjne zapewniają łącza RS oraz Ethernet, a także obsługa protokołu TCP/IP. Waga posiada możliwość pracy w trybie pre-pack (ważenie automatyczne) oraz wydruku etykiety zbiorczej.

WAGA SM-5100

Kasy fiskalne zawiercie

Dwuzakresowa waga etykietująca, kontynuacja serii SM-100 o bardziej nowoczesnym designie. SM-5100 wyposażona jest w trwały i niezawodny mechanizm drukujący, podświetlane wyświetlacze LCD, wodoodporną membranową klawiaturę oraz obudowę wykonaną z tworzywa umożliwiającego łatwe odklejanie etykiet. Wagi tej serii dedykowane są do placówek o małym i średnim natężeniu ruchu (typu delikatesy, supermarket).

CENA BRUTTO: 4550 ZŁ

Waga DIBAL PS-50

Kasy fiskalne zawiercie

Charakterystyka ogólna
Waga PS-50 jest wagą elektroniczną o niewielkich gabarytach i kompaktowej, ergonomicznej obudowie. Posiada 2 duże, podświetlane wyświetlacze LCD umieszczone w korpusie wagi. Może być zasilana z sieci lub z wbudowanego akumulatora.

CENA BRUTTO: 650 ZŁ

Waga Pluton 2

Kasy fiskalne zawiercie

Charakterystyka urządzenia
Waga Pluton 2 jest wagą elektroniczną o niewielkich gabarytach i kompaktowej, ergonomicznej obudowie. Posiada czytelny wyświetlacz umieszczony w korpusie wagi.
Wykonana jest w całości ze stali nierdzewnej.
Konstrukcja wagi chroni wnętrze, wtyki i gniazda przed zalaniem.

CENA BRUTTO: 1530 ZŁ

Waga DIBAL SPC

Kasy fiskalne zawiercie

Charakterystyka ogólna
Waga SPC jest elektroniczną wagą kalkulacyjną w kompaktowej, funkcjonalnej obudowie. Posiada 2 podświetlane wyświetlacze LCD, wyświetlacz klienta w zależności od wersji jest umieszczony w korpusie wagi lub na wysięgniku.
Waga jest standardowo wyposażona w akumulator zapewniający jej poprawną pracę w sytuacji czasowego braku zasilania sieciowego nawet do 100 godzin.


CENA BRUTTO:
DIBAL SPC-S: 810 ZŁ
DIBAL SPC-T: 930 ZŁ

Waga DIBAL SPC RS

Kasy fiskalne zawiercie

Charakterystyka ogólna
Waga SPC RS jest elektroniczną wagą kalkulacyjną w kompaktowej, funkcjonalnej obudowie. Posiada 2 podświetlane wyświetlacze LCD, wyświetlacz klienta w zależności od wersji jest umieszczony w korpusie wagi lub na wysięgniku.
Waga jest standardowo wyposażona w akumulator zapewniający jej poprawną pracę w sytuacji czasowego braku zasilania sieciowego nawet do 100 godzin.

CENA BRUTTO:
DIBAL SPC-S RS: 890 ZŁ
DIBAL SPC-T RS: 1020 ZŁ

ELZAB Eta-Prima

Kasy fiskalne zawiercie

Waga etykietująca ELZAB Eta-Prima pozwala na pracę w trybach:
-samodzielnej wagi metkującej
-wagi metkującej i drukarki etykiet w systemie kasowym z komputerem, jako jednego z elementów systemu kasowego ELZAB Alfa i ELZAB Delta

CENA BRUTTO: 3070 ZŁ

Waga DIBAL K355 XL

Kasy fiskalne zawiercie

Charakterystyka ogólna
Waga DIBAL K355 XL jest dwuzakresową elektroniczną wagą kalkulacyjną z drukarką. Może drukować etykiety lub paragony.
Cechują ją nieduże wymiary, kompaktowa i funkcjonalna obudowa. Posiada 2 czytelne, podświetlane wyświetlacze LCD umieszczone w korpusie wagi lub na wysięgniku wagi. Konstrukcja wagi zapewnia doskonały dostęp do drukarki.
Waga DIBAL K355 XL jest gotowa do pracy w systemie dwuwalutowym, posiada funkcję przeliczania należności na Euro.

CENA BRUTTO:
DIBAL K355S XL RS422: 3060 ZŁ
DIBAL K355T XL RS422: 3190 ZŁ

Waga DIBAL W-025

Kasy fiskalne zawiercie

Charakterystyka ogólna
Waga DIBAL W-025 jest dwuzakresową, elektroniczną wagą etykietującą umożliwiającą komunikację z kasą fiskalną, komputerem lub systemem POS. Nowoczesne wzornictwo, atrakcyjny wygląd, zadziwiająca funkcjonalność oraz prostota programowania i obsługi to główne atuty tego urządzenia. Dedykowana jest do średnich placówek handlowych, w których wagi pracują w rozbudowanych sieciach.


CENA BRUTTO:
DIBAL W-025 S: 3560 ZŁ
DIBAL W-025 T: 3680 ZŁ

Waga DIBAL M-525 S

Kasy fiskalne zawiercie

Charakterystyka ogólna
Waga DIBAL M-525 S jest dwuzakresową, elektroniczną wagą etykietującą umożliwiającą komunikację z kasą fiskalną, komputerem lub systemem POS. Nowoczesne wzornictwo, atrakcyjny wygląd, zadziwiająca funkcjonalność oraz prostota programowania i obsługi to główne atuty tego urządzenia. Dedykowana jest do średnich i dużych placówek handlowych, w których wagi pracują w rozbudowanych sieciach.

CENA BRUTTO: 4790 ZŁ

Waga DIBAL M-525 T

Kasy fiskalne zawiercie

Charakterystyka ogólna
Waga DIBAL M-525 T jest dwuzakresową, elektroniczną wagą etykietującą umożliwiającą komunikację z kasą fiskalną, komputerem lub systemem POS. Nowoczesne wzornictwo, atrakcyjny wygląd, zadziwiająca funkcjonalność oraz prostota programowania i obsługi to główne atuty tego urządzenia. Dedykowana jest do średnich i dużych placówek handlowych, w których wagi pracują w rozbudowanych sieciach.


CENA BRUTTO: 4910 ZŁ

Waga DIBAL M-525 DB

Kasy fiskalne zawiercie

Charakterystyka ogólna
Waga DIBAL M-525 DB jest dwuzakresową, elektroniczną wagą etykietującą umożliwiającą komunikację z kasą fiskalną, komputerem lub systemem POS. Nowoczesne wzornictwo, atrakcyjny wygląd, zadziwiająca funkcjonalność oraz prostota programowania i obsługi to główne atuty tego urządzenia. Dedykowana jest do średnich i dużych placówek handlowych, w których wagi pracują w rozbudowanych sieciach.

CENA BRUTTO: 5280 ZŁ

Waga DIBAL M-525 H

Kasy fiskalne zawiercie

Charakterystyka ogólna
Waga DIBAL M-525 H jest dwuzakresową, elektroniczną wagą etykietującą umożliwiającą komunikację z kasą fiskalną, komputerem lub systemem POS. Nowoczesne wzornictwo, atrakcyjny wygląd, zadziwiająca funkcjonalność oraz prostota programowania i obsługi to główne atuty tego urządzenia. Dedykowana jest do średnich i dużych placówek handlowych, w których wagi pracują w rozbudowanych sieciach.

CENA BRUTTO: 5770 ZŁ

Waga DIBAL M-525 SS

Kasy fiskalne zawiercie

Charakterystyka ogólna
Waga DIBAL M-525 SS jest dwuzakresową, elektroniczną wagą etykietującą umożliwiającą komunikację z kasą fiskalną, komputerem lub systemem POS. Nowoczesne wzornictwo, atrakcyjny wygląd, zadziwiająca funkcjonalność oraz prostota programowania i obsługi to główne atuty tego urządzenia. Dedykowana jest do średnich i dużych placówek handlowych, w których wagi pracują w rozbudowanych sieciach.

Zestaw etykietujący ML-200

Kasy fiskalne zawiercie

Drukarka ML-200 obejmuje bardzo szerokie spektrum potrzeb etykietowania każdej branży. Ponieważ każdy klient ma swoje specyficzne wymagania, nasze urządzenia można spersonalizować w celu spełnienia najbardziej wymagających. Jest to rozwiązanie przeznaczone do etykietowania: na zapleczach sklepów, w zakładach produkcyjnych, w ubojniach oraz rzeźniach.

CENA BRUTTO:
Drukarka ML-200: 4900 ZŁ
Zestaw etykietujący ML-200 (400x500): 7360 ZŁ
Zestaw etykietujący ML-200 (800x800): 8590 ZŁ

Waga Saturn 2 + kosz montażowy

Kasy fiskalne zawiercie

Charakterystyka urządzenia
Waga Saturn 2 zintegrowana ze skanerem łączy w jednej obudowie funkcje wagi i czytnika kodów kreskowych. Dzięki temu poprawia się komfort i szybkość pracy kasjera, ponieważ operacja ważenia i skanowania odbywa się w tym samym miejscu. Niewielkie rozmiary i atrakcyjna cena to cechy urządzenia tworzącego idealne wyposażenie stanowiska sprzedaży w sklepie dowolnej wielkości.
Swobodny wybór czytnika pozwala dopasować ostateczne rozwiązanie do możliwości inwestycyjnych placówki.

CENA BRUTTO: 2330 ZŁ

Wago-skaner Saturn 2H

Kasy fiskalne zawiercie

Wago-skaner Saturn H, czyli waga Saturn 2 zintegrowana ze skanerem MS7625 Horizon łączy w jednej obudowie funkcje wagi i czytnika kodów kreskowych. Dzięki temu poprawia się komfort i szybkość pracy kasjera, ponieważ operacja ważenia i skanowania odbywa się w tym samym miejscu. Niewielkie rozmiary i atrakcyjna cena to cechy urządzenia tworzącego idealne wyposażenie stanowiska sprzedaży w sklepie dowolnej wielkości.

CENA BRUTTO: 4040 ZŁ

Wago-skaner Saturn 2M

Kasy fiskalne zawiercie

Wago-skaner Saturn 2M, czyli waga Saturn 2 zintegrowana ze skanerem Magellan 2300 łączy w jednej obudowie funkcje wagi i czytnika kodów kreskowych. Dzięki temu poprawia się komfort i szybkość pracy kasjera, ponieważ operacja ważenia i skanowania odbywa się w tym samym miejscu.

CENA BRUTTO: 3920 ZŁ

Wago-skaner Saturn 2M Zebex

Kasy fiskalne zawiercie

Wago-skaner Saturn 2M Zebex, czyli waga Saturn 2 zintegrowana ze skanerem Zebex Z-6182 łączy w jednej obudowie funkcje wagi i czytnika kodów kreskowych.
Dzięki temu poprawia się komfort i szybkość pracy kasjera, ponieważ operacja ważenia i skanowania odbywa się w tym samym miejscu.

CENA BRUTTO: 3670 ZŁ

Waga Vega 2 + kosz montażowy

Kasy fiskalne zawiercie

Charakterystyka urządzenia
Vega 2 to nowoczesna waga elektroniczna, wykonana w całości ze stali nierdzewnej. Konstrukcja wagi umożliwia wbudowanie jej w blat, przez co może być elementem w pełni funkcjonalnego, a przy tym taniego stanowiska kasowego. Rozwiązanie to można zastosować nawet na pojedynczym stanowisku sprzedaży, w małej placówce handlowej.

CENA BRUTTO: 2080 ZŁ

Waga Neptun 2

Kasy fiskalne zawiercie

Charakterystyka urządzenia
Waga Neptun 2 zintegrowana z wielokierunkowym skanerem zapewniającym kąt odczytu do 360 stopni łączy w jednej obudowie funkcje wagi i czytnika kodów kreskowych.

CENA BRUTTO: 2700 ZŁ

Wago-skaner Neptun 2 MGL 8300/8400

Kasy fiskalne zawiercie

Wago-skaner Neptun 2 MGL 8300/8400 to waga Neptun 2 zabudowana wewnątrz zaawansowanego czytnika bi-optycznego Magellan 8302 lub Magellan 8402. Górna pokrywa czytnika Magellan 8302/8402, wyposażona w szkło utwardzane lub szafirowe, stanowi szalkę wagi.