Grafit
ul. Sienkiewicza 1
42-400 Zawiercie
tel. 032 67 00 144
serwis kas : 0508 384 961
GG: 8490684
Skype: grafit_2004

Drukarki niefiskalne

Drukarki kart plastikowych

Drukarka kart Evolis Zenius

Kasy fiskalne zawiercie

Evolis Zenius to drukarka przeznaczona do druku małych nakładów kart kontroli dostępu, kart lojalnościowych oraz identyfikatorów.
Urządzenie może być rozbudowane o koder kart magnetycznych, stację elektronicznych kart stykowych lub koder elektronicznych kart zbliżeniowych.

Drukarka kart Zebra ZXP Series 1

Kasy fiskalne zawiercie

Zebra ZXP Series 1 to drukarka zaprojektowana do niskonakładowego zadruku kart plastikowych oraz przeznaczona dla klientów poszukujących łatwego w użyciu sprzętu w konkurencyjnej cenie. Głowica drukująca o rozdzielczości 300dpi gwarantuje dobrej jakości nadruk kolorowy lub monochromatyczny czarny.

Drukarka kart Zebra ZXP Series 3

Kasy fiskalne zawiercie

Zebra ZXP Series 3 to połączenie zaawansowanych opcji wydruku z ergonomiczną i kompaktową obudową. Technologia przetwarzania obrazu ZRaster pozwala na drukowanie z dużą szybkością przy jednoczesnej optymalizacji jakości. Nowe taśmy barwiące Load-N-Go spełniają surowe standardy jakości a ich atrakcyjna cena minimalizuje koszty wydruku. Komunikaty na wyświetlaczu LCD sprawiają, że obsługa urządzenia staje się prosta i intuicyjna.

Drukarka kart Zebra ZXP Series 7

Kasy fiskalne zawiercie

Zebra ZXP Series 7 to profesjonalna drukarka przeznaczona do wysokonakładowego zadruku kart plastikowych najwyższej, fotograficznej jakości. Dzięki unikalnej konstrukcji drukarka automatycznie dostosowuje się do grubości karty a ładowanie taśmy drukującej jest wyjątkowo łatwe.

Evolis Primacy

Kasy fiskalne zawiercie

Evolis Primacy to wysokiej klasy drukarka kart plastikowych umożliwiająca wydruk nawet do 1000 kart dziennie. Łatwość, szybkość i wygodę obsługi zapewnia innowacyjny podajnik i odbiornik na 100 kart umieszczony od strony frontowej urządzenia.